www.lasteaedjussike.ee 
    Avaleht        Õppekasvatustegevus        Lasteaiapere        Lapsevanemale        Huvitegevus        Galerii        Kontakt     

Uudised
Üritused
Menüü
Hoolekogu
Lasteaia tasud
Uuele vanemale
Seadused
 

Hoolekogu

Lasteaia hoolekogu koosseisu kinnitab vallavalitsus hiljemalt  iga õppeaasta 30. septembriks. Hoolekogu juhindub oma tegevuses koolieelse lasteasutuse seadusest ja hoolekogu
põhimäärusest.

Hoolekogu koosseis 2018/2019 õppeaastal:

Kristel Rebane 1. rühma esindaja kristelrebanee@gmail.com
Rauno Koivistoinen 2. rühma esindaja, aseesimees rauno.koivistoinen@eesti.ee
Margit Tamsalu 3. rühma esindaja margit.tamsalu@gmail.com
Kertu Priilinn
4. rühma esindaja kertu.priilinn@gmail.com
Keijo Kivi 5. rühma esindaja keke.kivi@gmail.com
Kristina Adler 6. rühma esindaja, esimees adlerkristina4@gmail.com
Gamal Elhuveig 7. rühma esindaja gamal.elhuveig@gmail.com
Allan Männi
8. rühma esindaja allan.manni@hotmail.com
Birgit Demidova
9. rühma esindaja hundisilmne@gmail.com
Maris Lilleväli
õpetajate esindaja
maris.lillevali@gmail.com
Kristi Valk
õpetajate esindaja kristi.valk@mail.ee
Anu Kirsman vallavalitsuse esindaja
anu.kirsman@kuusalu.ee 

 

 

 

 

 

Lasteaed "Jussike"   l   E-post: lasteaed.jussike@kuusalu.ee   l   Telefon: 6072 306   l  Aadress: Nõmme 7,Kuusalu alevik, 74601 Harjumaa