Lasteaia menüü on koostatud vastavalt sotsiaalministri 15.01.2008. a. määrusega nr 8 Tervisekaitse nõuded toitlustamisele koolieelses lasteasutuses ja koolis kehtestatud nõuetele. Toidu koostise ja allergeenide kohta saab lisainfot küsida kokalt.

Lasteaed võtab endale õiguse tarneprobleemide tõttu vm ettearvamatute olude sunnil nädalaks koostatud menüüd muuta.

Meie lasteaias saavad lapsed Euroopa Liidu programmi raames tasuta piima ning puu- ja köögivilja.

Augustikuus väga väikeste ja ettearvamatute laste arvude tõttu menüüsid koduleheküljele ei sisestata. Päevamenüüd kujunevad jooksvalt ja nendega saab tutvuda rühmas.

ESMASPÄEV, 15. juuni - viidipäev

H: Viieviljapuder karamelliga, porgand

L: Hakklihasupp, leib. Pirni-rabarberikompott maisikepikestega

O: Sepikuvorm piimaga