Avaleht        Õppekasvatustegevus        Lasteaiapere        Lapsevanemale        Huvitegevus        Galerii        Kontakt

Lasteaia menüü on koostatud vastavalt sotsiaalministri 15.01.2008. a. määrusega nr 8 Tervisekaitse nõuded toitlustamisele koolieelses lasteasutuses ja koolis kehtestatud nõuetele. Toidu koostise ja allergeenide kohta saab lisainfot küsida kokalt.

Lasteaed võtab endale õiguse tarneprobleemide tõttu vm ettearvamatute olude sunnil nädalaks koostatud menüüd muuta.

Meie lasteaias saavad lapsed Euroopa Liidu programmi raames tasuta piima ning puu- ja köögivilja.

Väga väikeste ja ettearvamatute laste arvude tõttu juuli- ja augustikuus nädala menüüsid kodulehele ei sisestata. Menüüd kujunevad vastavalt oludele jooksvalt. Päevamenüüga on võimalik tutvuda rühmades.

ESMASPÄEV, 25. juuni

H: Neljaviljapuder mustikatega, piim, tomat

L: Kalasupp muna ja hapukoorega, leib. Riisipuder kisselliga

O: Stoovitud juurvili, võileib rohelise sibulaga