www.lasteaedjussike.ee 
    Avaleht        Õppekasvatustegevus        Lasteaiapere        Lapsevanemale        Huvitegevus        Galerii        Kontakt     

Uudised
Üritused
Menüü
Hoolekogu
Lasteaia tasud
Uuele vanemale
Seadused
 

Uudised

 • Emakeelepäeval osalesime oma esindusega Kiiu Kiigepõnni Lasteaia poolt korraldatud Kuusalu valla lasteaedade luuletrallil. Esindatud olid kõik alates 3-aastaste laste vanuserühmad. 3 - 4 aastaste vanuserühma peapreemia sai 4 aastane Liisbeth Kuuskmann Mesilaste perest. Õnnitleme!

 • Eelinfo suvise valverühma moodustamise kohta 2019. aasta juulikuus. Valla nelja lasteaia peale töötab juulikuus üks lasteaiarühm, milles on koos lapsed vanuses 2 - 7 aastat. Rühm on mõeldud lastele, keda ei ole võimalik suvepuhkusele jätta. Rühm töötab Kuusalu Lasteaias Jussike 1. - 14. juuli ja Kiiu Kiigepõnni Lasteaias 15. - 31. juuli.  Valverühma teenust kasutada soovivatel lapsevanematel on võimalik sõlmida ajavahemikus 1. aprill kuni 10. juuni sellekohased lepingud. Rühma kasutamise tingimuseks on ettemaks. Osalustasu on 33 eurot kuus. Tasuda tuleb terve kuu eest. Toiduraha arvestatakse eelnevalt registreeritud nädalate kaupa. Toiduraha päevamaksumus on 2 eurot. Tasumisel jäävad kehtima kõik soodustused.

   

 • Jõulukohvikust ja -loosist laekus 1 139,10 € heategevuslikku tulu, sh kohviku tegevusest 709,10 €, loosipiletite müügist 401 €, annetustena lisandus 29 €. Loosi peaauhinna - puidust rebasekella Woodfox - võitis 4 aastane Mirell Mesilaste rühmast. Peaauhinna pani välja Maasimaa OÜ, kella autor on lapsevanem Triinu Rebane. Lisategevust pakkus jõulukaartide meisterdamise tuba, kus olid juhendajateks lapsevanem Liisa Krabi ning õpetajad Triin Roos ja Maris Lilleväli. Heategevusliku tuluna laekunud raha eest ostetakse lasteaiale fototehnikat. Täname kõiki osalejaid - hoolekogu, lapsevanemaid, lasteaia töötajaid ja loodame, et meil õnnestus selle toreda koostegemisega pakkuda lastele mõnusaid hetki koos oma peredega. Kõige tähtsam on tunne!
 • Meie lasteaed osaleb OECD rahvusvahelises alushariduse pilootuuringus The International Early Learning and Child Well-being Study (IELS). Uuringu eesmärk on uurida 5-aastaste laste sotsiaalseid, emotsionaalseid ja kognitiivseid oskusi ning laste individuaalsuse, kodu ja lasteaia mõju alusharidusele. Uuringut viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium koostöös SA INNOVE ja Tallinna Ülikooliga. Uuringu koordinaator on õppealajuhataja Ülle Rekk ylle.rekk@kuusalu.ee.
 • Vabu kohti ei ole 5 - 7 aastastele lastele.
 • Teadmiseks lapsevanematele! Last ei lubata lasteaeda, kui lapse terviseseisund võib kahjustada lapse enda või teiste laste tervist. Haigustunnused on: põletikulised silmad, tuulerõugete vm nakkushaiguse lööve, kõhulahtisus, oksendamine, ainult palavik või palavik, millega kaasneb nohu ja/või köha. Lasteaia seisukohad on kooskõlastatud Terviseametiga.
 • Keskkonnainvesteeringute Keskus toetas meie lasteaia keskkonnateadlikkuse projekti "Kuusalu Jussikese metsasõbrad" 828 euroga. Projektis osalevad 2018/2019 õppeaastal alates 5-aastaste laste rühmad.
 • Meie lasteaed kuulub alates 2013. aastast Tervist Edendavate Lasteaedade (TEL) võrgustikku. Tegemist on ideoloogia ja põhimõtetega, mille eesmärgiks on läbi süsteemse ja tõenduspõhise tegevuse toetada lasteaias laste ja personali heaolu, tervist ja turvalisust.  

 

 

   

 

 

Lasteaed "Jussike"   l   E-post: lasteaed.jussike@kuusalu.ee   l   Telefon: 6072 306   l  Aadress: Nõmme 7,Kuusalu alevik, 74601 Harjumaa