www.lasteaedjussike.ee 
    Avaleht        Õppekasvatustegevus        Lasteaiapere        Lapsevanemale        Huvitegevus        Galerii        Kontakt     

Uudised
Üritused
Menüü
Hoolekogu
Lasteaia tasud
Uuele vanemale
Seadused
 

Uudised.

 • Reedel, 23. veebruaril töötab lasteaed lühendatud tööpäevaga. Lasteaed avatud 7.00 - 16.00.

 • Seoses külmaga:
  • Vastavalt sotsiaalministri 24. septembri 2010 määrusele nr 61 "Tervisekaitsenõuded koolieelses lasteasutuses tervise edendamisele ja päevakavale" ei viida lapsi õue või lühendatakse õues viibimise aega 20 minutini madalama kui miinus 20°C tegelikult toimiva välisõhu temperatuuri ja madalama kui miinus 15°C välisõhu temperatuuri korral. Tegelikult toimiva välisõhu temperatuuri hinnatakse Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituudi veebilehel www.ilmateenistus.ee avaldatud igapäevaste ilmavaatluste andmete alusel.

 • Jõulukohvikust laekus 1 081 € heategevuslikku tulu, sh kohviku müügist 616 €, jõululoosist 388 € ja annetustena lisandus 77 €. Väga meeldis jõulukaartide meisterdamise võimalus. Suur tänu kaardimeister Virge Marnatile! Täname kõiki, kes ürituse kordaminekule kaasa aitasid ja loodame, et meie majas veedetud õhtud aitasid jõuluootuse meeleolu luua. Peaauhinnaks olnud puidust mõõdupuu pani välja Rova Puit OÜ ja selle võitis 6-aastane Robert Joosep Mesilaste rühmast. Kohvikust laekunud tulu lisandub sõimealale varjualuse soetamiseks kogutud rahale. Vajaminev summa on koos.

 • Teadmiseks lapsevanematele! Last ei lubata lasteaeda, kui lapse terviseseisund võib kahjustada lapse enda või teiste laste tervist. Haigustunnused on: põletikulised silmad, tuulerõugete vm nakkushaiguse lööve, kõhulahtisus, oksendamine, ainult palavik või palavik, millega kaasneb nohu ja/või köha. Lasteaia seisukohad on kooskõlastatud Terviseametiga.

 • Valminud on lasteaia unistus - õuesõppe paviljon, mis sai teoks tänu Kuusalu Vallavalitsuse ja Nordic Houses OÜ koostöölepingule. Paviljon on Nordic Houses OÜ kingitus lasteaiale, kokkuleppeline maksumus 7 000 €. Suur, suur aitäh! Mööbli valmistas Maasimaa OÜ. Pinkide maksumus  1 572 €, millest 1 005 € kattis 2015. aasta jõulukohviku ja -loosi tulu.
 • Keskkonnainvesteeringute Keskus toetas meie lasteaia keskkonnateadlikkuse projekti "Kuusalu Jussike uurib vee-elu" 890 euroga. Projektis osalevad 2017/2018 õppeaastal alates 5-aastaste laste rühmad.  
 • Märtsis 2017 korraldas lasteaed tagasisideküsitluse lapsevanematele. Küsitluses osales 53,8 % lapsevanematest (aastal 2015 osalus 53,7 %). Küsitlusi korraldame kahe aasta tagant. Täname tagasiside eest!
 • 2016. aasta jõulukohvikust laekus 558,60 € heategevuslikku tulu, sh kohviku müügist 539,80 € ja annetustena lisandus 18,80 €. Väga populaarseks osutus kaartide meisterdamise tuba. Suur tänu lapsi juhendanud Virge Marnatile! Täname kõiki, kes ürituse kordaminekule kaasa aitasid ja loodame, et meie majas veedetud õhtud aitasid külastajates jõuluootuse meeleolu luua. Kõige olulisem on emotsioon!  Kohvikust laekunud tulu lisandub sõimealale varjualuse soetamiseks kogutud rahale. 
 • 2016. aasta mihkliloosist laekus 588,10 € heategevuslikku tulu, sh sügisandide loosist 214 €, mahlabaarist 308,80 €, perekond Aaman annetas gladioolide müügitulu 30 € ja annetustena lisandus 35,30 €. Täname kõiki, kes ürituse kordaminekule kaasa aitasid. Peaauhinnaks olnud sügisandide ja hoidiste korvi pani välja Mardimetsa talu ja selle võitis 5-aastane Gerda Karolin Kiiu Kiigepõnni Lasteaiast. Laekunud tulu kasutame sõimealale varjualuse soetamiseks. 
 • Meie lasteaed kuulub alates 2013. aastast Tervist Edendavate Lasteaedade (TEL) võrgustikku. Tegemist on ideoloogia ja põhimõtetega, mille eesmärgiks on läbi süsteemse ja tõenduspõhise tegevuse toetada lasteaias laste ja personali heaolu, tervist ja turvalisust.  
 

Lasteaed "Jussike"   l   E-post: lasteaed.jussike@kuusalu.ee   l   Telefon: 6072 306   l  Aadress: Nõmme 7,Kuusalu alevik, 74601 Harjumaa