Avaleht        Õppekasvatustegevus        Lasteaiapere        Lapsevanemale        Huvitegevus        Galerii        Kontakt

Kuu üritused

NÄÄRIKUU JAANUAR

• 7. jaanuaril kell 9.30 jõuluaja lõppu tähistav lastehommik "Hüvasti kuuseke!". Korraldajad Lepatriinu- ja Siilipere.
  • 16. jaanuaril kell 9.15 Lasteteatri Mäng etendus "Seitsme mäe ja mere taga". Pääse 2,50 €.
  • 17. ja 22. jaanuaril osalevad Siili-, Liblika- ja Karupere lapsed KIK keskkonnaprogrammi projekti "Kuusalu Jussikese metsasõbrad" raames Muraste Looduskooli ja RMK Sagadi Looduskooli programmides "Talv metsas" ja "Tiivulised talves".
  • 24. jaanuaril kell 17.30 koosolek koolieelikute vanematele "Meie lapsest saab koolilaps". Informatiivne koosolek toimub koostöös Kuusalu Keskkooli algklasside sektsiooniga.